Titles you rated
Altered StatesRated ★ 4.0
ZardozRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Man Who Fell to EarthRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Look Who's BackRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MoonfallRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
RememberRated ★ 2.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Re:ZERO -Starting Life in Another World- The Frozen BondRated ★ 2.5
Re:ZERO -Starting Life in Another World- Memory SnowRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5