Titles you rated
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
86Rated ★ 3.0
MashleRated ★ 2.5
The Little Lies We All TellRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
School-Live!Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Girls' Last TourRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
Astra Lost in SpaceRated ★ 2.5- IS <Infinite Stratos>Rated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 3.0