Series
Ratings
28
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0