Movies
Ratings
229
TranscendenceRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.5
MontageRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 5.0