Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 2.5