Titles you rated
MoonlightRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0