Titles you rated
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
An Old LadyRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 1.0
HopelessRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Maestro(s)Rated ★ 2.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.0
BrokerRated ★ 3.0- CassiopeiaRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5