Titles you rated
Personal TasteRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 0.5
Marry Him If You DareRated ★ 1.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
The Princess's ManRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 2.5
Ordinary LoveRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 0.5
Hooray for LoveRated ★ 2.0
Who Are You?Rated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 0.5
Master of StudyRated ★ 0.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 0.5
I Do, I DoRated ★ 1.0