Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
DuneRated ★ 0.5
The King's ManRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0