Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
24Rated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0