Series
Ratings
186
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Street Girls FighterRated ★ 2.5
No Gain No LoveRated ★ 3.0- 스테이지 파이터Rated ★ 3.0
Sixth SenseRated ★ 2.0
Love ScoutRated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 2.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5