Movies
Ratings
512
Promising Young WomanRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.5
House of GucciRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Crooked HouseRated ★ 2.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Toc TocRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.0
The Wrong MissyRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
The LaundromatRated ★ 3.5