Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5