Movies
Ratings
385
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 1.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 4.5
Freddy vs. JasonRated ★ 0.5
The GrudgeRated ★ 0.5
APT.Rated ★ 0.5
Piranha 3DDRated ★ 0.5
Ringu 2Rated ★ 1.5
The EyeRated ★ 0.5
The Descent: Part 2Rated ★ 1.5
DraculaRated ★ 1.0