Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.5
Horton Hears a Who!Rated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
DinosaurRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
AntzRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5