Titles you rated
The Time We Were Not in LoveRated ★ 0.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 2.5
- One of A PairRated ★ 4.0
- Run HanyRated ★ 3.0
- Into the SunlightRated ★ 2.0
- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 2.0
Real MenRated ★ 1.5- Battle of TonguesRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
Trap of YouthRated ★ 3.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 1.0
Noonas Over FlowersRated ★ 2.0
Spring WaltzRated ★ 0.5
My Golden LifeRated ★ 0.5