Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
DangalRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5