Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
Animal BabiesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 2.5