Titles you rated
HoneySweetRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Color Me TrueRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 4.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.5
GintamaRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
PersuasionRated ★ 4.0
NarratageRated ★ 1.0
The Immortal Life of Henrietta LacksRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
MisbehaviorRated ★ 3.0
LovelaceRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0