Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
素直になれなくてRated ★ 3.5
Totto TelevisionRated ★ 4.0
Princess MaisonRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 4.0