Titles you rated
MantisRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
Monster Share HouseRated ★ 2.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 2.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
StreamingRated ★ 1.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 2.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 2.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 2.5
- JoJo's Bizarre Adventure: Phantom BloodRated ★ 1.5
RevelationRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
MaRated ★ 3.0