Titles you rated
4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 2.0
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 3.0
ShutterRated ★ 4.0- It Lives InsideRated ★ 0.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 1.0
The Forever PurgeRated ★ 2.0
The Suicide SquadRated ★ 5.0
Blood Red SkyRated ★ 1.5
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 3.5
The 8th NightRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Army of the DeadRated ★ 2.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
HomunculusRated ★ 0.5
Night in ParadiseRated ★ 2.5
Molly's GameRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5