Series
Ratings
36
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.5
Hello! My LadyRated ★ 2.5- Merry MaryRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 1.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5