Titles you rated
Factory GirlRated ★ 3.5
The GuardianRated ★ 4.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The FacultyRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Mean StreetsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
BadlandsRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
CountdownRated ★ 3.5- A Little PrincessRated ★ 3.5
South BoundRated ★ 3.5
El MariachiRated ★ 3.5
A Most Violent YearRated ★ 4.0
The French ConnectionRated ★ 3.5