Series
Ratings
371
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 2.5
One PieceRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 2.5- Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0