Movies
Ratings
254
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Marley & MeRated ★ 3.5
No ReservationsRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0