Movies
Ratings
25
Les MisérablesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
Late BlossomRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0