Titles you rated
MaleficentRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0