Movies
Ratings
1136 Good NewsRated ★ 3.5 Good NewsRated ★ 3.5
 RampantRated ★ 0.5 RampantRated ★ 0.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
 Big DealRated ★ 2.5 Big DealRated ★ 2.5
 Hi.5Rated ★ 3.5 Hi.5Rated ★ 3.5
 No Other ChoiceRated ★ 5.0 No Other ChoiceRated ★ 5.0
 FirefightersRated ★ 0.5 FirefightersRated ★ 0.5
 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
 Love UntangledRated ★ 4.0 Love UntangledRated ★ 4.0
 LobbyRated ★ 3.0 LobbyRated ★ 3.0
 F1: The MovieRated ★ 3.0 F1: The MovieRated ★ 3.0
 Wall to WallRated ★ 3.5 Wall to WallRated ★ 3.5
 It’s Okay!Rated ★ 4.5 It’s Okay!Rated ★ 4.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 Thunderbolts*Rated ★ 5.0 Thunderbolts*Rated ★ 5.0
 The MatchRated ★ 4.0 The MatchRated ★ 4.0
 A Normal FamilyRated ★ 3.5 A Normal FamilyRated ★ 3.5
 About FamilyRated ★ 3.5 About FamilyRated ★ 3.5
- One WinRated ★ 4.0