Movies
Ratings
279
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.5