Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.5