Movies
Ratings
1154
No Time to DieRated ★ 2.5
RRRRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
MuteRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
InnocenceRated ★ 3.0
The Golden HolidayRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0