Titles you rated
A Very English ScandalRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Person of Interest Season 5Rated ★ 3.5
Person of Interest Season 4Rated ★ 3.5
Person of Interest Season 3Rated ★ 3.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 3.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0- The ExorcistRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5