Series
Ratings
24
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5