Titles you rated
Pretty WomanRated ★ 4.5
OmarRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 1.0
ChefRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
DriveRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.0
The Ides of MarchRated ★ 4.0- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 5.0
Jeepers CreepersRated ★ 5.0
The Heir Apparent: Largo WinchRated ★ 4.0
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 5.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.5
ChaosRated ★ 5.0
UnbrokenRated ★ 5.0
The Expendables 3Rated ★ 5.0