Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 3.0- HeroRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 1.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0