Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5- KEEP GOINGRated ★ 5.0
TakenRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0