Titles you rated
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0