Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0