Series
Ratings
42
The Walking DeadRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 1.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0