Movies
Ratings
302- The Armpit Hair GirlRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5