Movies
Ratings
1112
ExitRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 1.0
VivariumRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.0
RunRated ★ 4.0
PreciousRated ★ 3.5
The SnowmanRated ★ 3.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 1.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 1.0
Mortal KombatRated ★ 3.0
Green Street HooligansRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 2.0