Titles you rated
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0