Movies
Ratings
108
Now You See MeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.5
Small SoldiersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0