Movies
Ratings
425
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 4.0
The Barefooted YoungRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0
White BadgeRated ★ 3.5