Movies
Ratings
354
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 1.5
ConstantineRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0