Movies
Ratings
302- The CureRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
Shark TaleRated ★ 3.0
Taking ChanceRated ★ 4.5
WaterlooRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 2.0
The Boondock Saints II: All Saints DayRated ★ 3.0
The Boondock SaintsRated ★ 3.5
Vertical LimitRated ★ 3.5
The Perfect StormRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 2.5
LockoutRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0