Movies
Ratings
102
WhiplashRated ★ 4.5
JumperRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0