Movies
Ratings
440
GravityRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Love's WhirlpoolRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Reign Over MeRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
45 YearsRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 5.0
The DUFFRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5