Movies
Ratings
29
Good NewsRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
Die BadRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 1.5
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5